Serwis AGD MIŚ Katowice - naprawa pralek, lodówek, zmywarek - Budują Wam rondo na rynku w Szopienicach - Forum serwisu AGD

SERWIS AGD "MIŚ" - ZADZWOŃ   ☎ 789 451 542  

× Tutaj piszemy na tematy wszelakie.

Budują Wam rondo na rynku w Szopienicach

7 lata 6 miesiąc temu #10 przez Kamilos
Wiem chłopaki że jesteście z szopienic, więc zobaczcie co Was wkrótce czeka:

Szykują się ogromne utrudnienia w centrum Szopienic. Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę szopienickiego „rynku”. Jest to przetarg nieograniczony (zamówienie nr: BZP.271.1.96.2014) na roboty budowlane pt. „Przebudowa układu komunikacyjnego w rejonie ul. Wiosny Ludów oraz skrzyżowania z ulicami Lwowską, Bednorza i Obrońców Westerplatte (Plac Powstańców Śląskich) w Katowicach”. Data składania ofert / wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym upływa 18 czerwca 2014 roku.

Przebudowa placu i skrzyżowania obejmie roboty drogowe oraz torowe (tory tramwajowe) – powstanie typowe RONDO. Przystanek autobusowy w kierunku Janowa zostanie przeniesiony przed wejście do LO im. Długosza. Niestety nie wiemy dokładnie kiedy rozpoczną się roboty budowlane. Według pisma, które otrzymaliśmy od UM Katowice, prace przy przebudowie placu mają potrwać od lipca 2014 r. do maja 2015 r.
Macie już jakiś awaryjny plan jak będziecie dojeżdżać do klientów ? :evil:

Mysłowice ponad wszystko
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

7 lata 6 miesiąc temu #12 przez administrator
Serwis AGD "MIŚ" jest przygotowany na każdy kataklizm nawet taki ;)

Administruje forum - nie naprawiam sprzętu AGD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.