Serwis AGD MIŚ Katowice - naprawa pralek, lodówek, zmywarek - Naprawa modułów elektronicznych i sterowników - Forum serwisu AGD

SERWIS AGD "MIŚ" - ZADZWOŃ   ☎ 789 451 542  

× W tym temacie rozmawiamy o wszystkim co dotyczy pralek, lodówek, zmywarek czy kuchenek gazowych

Naprawa modułów elektronicznych i sterowników

3 lata 3 miesiąc temu #468 przez Zbyszek
Naprawa modułów elektronicznych, sterowników występujących w Pralkach, Zmywakach i Lodówkach różnych marek : Indesit Ariston Amica Whirlpool Polar Electrolux itp. …

Jak wygląda proces naprawy od początku

1. Kontaktujecie się Państwo z nami w celu wstępnej diagnozy telefonicznej 789-451-543

2. Wysyłacie Państwo dobrze zapakowany moduł by nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Wraz z modułem proszę o dołączenie opisu usterki i zdjęcia wyświetlanego kodu bledu, mrugających diod. Numeru Telefonu kontaktowego i adresu zwrotnego.

3. Do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki jest postawiona diagnoza i konsultacja telefoniczna z Klientem w celu przedstawienia wy ceny naprawy modułu.

4. Jeśli Klient akceptuje cenę to moduł jest naprawiony i odsyłany za pobraniem by przyśpieszyć usługę. Na życzenie klienta możliwość płatność przelewem na konto.

5. Jeśli moduł nie zostanie naprawiony a Klient chce go z powrotem to musi wpłacić na konto kwotę 30 zł za wysyłkę powrotną gdyż diagnoza jest darmowa. W razie nie otrzymania pieniędzy na zwrot modułu po 14 dniach od postawienia diagnozy jest bezpłatnie utylizowany.
Na naprawiony elementy udzielamy gwarancji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 2 miesiąc temu #533 przez Tomeczek
parę przykładów modułów - aby każdy wiedział jak wyglądają ;)

Karlus z nikisza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.